Speel je binnenkort mee in een toernooi of ken je iemand die meespeelt, laat het dan even weten via een mail naar
  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
Dan wordt de link naar het toernooi hieronder geplaatst, zodat zijn of haar clubgenoten kunnen volgen of deze Klimmense toernooitijgers succesvol zijn.


Rabobank Cramignon Toernooi (19 augustus t/m 25 augustus)

TV Eijsden

Link

HD7 50+
Ralph Krutzen / Theo Nelissen


Heton Klankstad Toernooi 2019 (19 augustus t/m 25 augustus)

TC Kerkrade '54

Link

DD6 25+
Marjon Geurten


Canisius 17+/40+ Dubbeltoernooi 2019 (19 augustus t/m 25 augustus)

LTC Rakets

Link

DD6 40+
Truus Warlich
Gertie Gielkens


Kasteel Cortenbach Toernooi 2019 (12 augustus t/m 18 augustus)

TV Voerendaal

Link

DD4 35+
Annette Laeven

HD6 35+
Frans Franssen / Hans Lambers

DD6 35+
Marjon Geurten

HD7 35+
Carsten Bachg

DD7 35+
Gertie Gielkens / Brigitte Moonen


Aelse Aope (4 augustus t/m 11 augustus)

LTV Elsloo

Link

DD6 40+
Truus Warlich


Toernooi d'Oranje Nassau 2019 (29 juli t/m 4 augustus)

TV Oranje Nassau

Link

DD6 30+
Marjon Geurten / Hélène Masseling

DD6 45+
Maddy Hanssen
Henna Dompi / Loes van der Horst


Steinse Open 17+ (27 juli t/m 4 augustus)

LTV Stein

Link

HE5 17+
Ramon Maurer


Rapid Open 17+ (27 juli t/m 4 augustus)

TV Rapid

Link

HD7 17+
Merijn Wetzels


Vaals Gravel Open 2019 (22 juli t/m 31 juli)

TC Mixed-Vaals

Link

GD7 17+
Cederic Colson


Den Duuker (22 juli t/m 28 juli)

TC Schinveld

Link

DD6 50+
Marjon Geurten

GD6 50+
Hélène Masseling


TC Bocholtz 30/45+ Toernooi (15 juli t/m 21 juli)

TC Bocholtz

Link

DD6 45+
Marjon Geurten


Wiertz Open 2019 (7 juli t/m 14 juli)

TC Kerkrade '54

Link

HE5
Ramon Maurer


TPV De Dassenburcht (1 juli t/m 7 juli)

TPV De Dassenburcht

Link

DD6 35+
Marjon Geurten / Maddy Hanssen

HD7 17+
Cederic Colson / Guy Lenoire
Guido van de Pas / Roy Ramakers

HD7 35+
Carsten Bachg

GD8 17+
Maurice Heijnen


Open Heugem Toernooi (1 juli t/m 7 juli)

LTV Heugem

Link

GD7
Rene de Meyer

HD7 50+
Rene de Meyer


TV Simpelveld Toernooi 2019 (24 juni t/m 30 juni)

TV Simpelveld

Link

DD6 50+
Marjon Geurten / Hélène Masseling


Oude Mijnstreek Toernooi (17 juni t/m 23 juni)

TV Ubach over Worms

Link

DD6 30+
Marjon Geurten


Van der Valk Molenparktoernooi 2019 (15 juni t/m 23 juni)

LTC Urmond

Link

HE6 30+
Ramon Maurer


Balkon van Limburg (8 juni t/m 16 juni)

TV Klimmen

Link

HD6 30+
Erik Cuijpers / Hans Lambers

GD6 30+
Miranda van de Laar-Geraedts / Rob Zootjes
Guy Lenoire

GD6 50+
Hélène Masseling
Hans Lambers

HD7 30+
Carsten Bachg / Xander Stelten
Theo Nelissen / Mark Steinbusch

GD7 30+
Brigitte Moonen / Frans Franssen
Miriam Steinbusch-Maassen / Mark Steinbusch
Chantal van Dinteren / Theo Nelissen

HD7 50+
Jos Gerritsen / Rene de Meyer
Ralph Krutzen

DD7 50+
Henna Dompi / Brigitte Moonen


 

 

 

Technische Commissie

  Marjon Geurten
  (043) 850 28 28
  tc@tvklimmen.nl

 

  Rob Zootjes
  Jos Pardavi

Competitieleiding

  Rob Zootjes
  (045) 575 20 24
  tc@tvklimmen.nl