sponsor_Klinkers_60.jpgsponsor_brandbier_60.jpgsponsor_Heuvellandwonen.nl_60.jpgsponsor_hellebeuk_60.jpgsponsor_De_Grave_60.jpgsponsor_Bjorn_Janssen_Dakwerken_60.jpgsponsor_Aelmans_60.jpgsponsor_Coumans_Installaties_60.jpgsponsor_Het_Sanitairhuis_60.jpgsponsor_ivossportshop_60.jpgsponsor_Renier_Linden_60.jpg

Prestatief Algemeen


Vrijdag

Gemengd Dubbel 35+ 2e klasse

  Afdeling 27 (klik op link voor indeling / uitslagen)

Klimmen 1

Miriam Diederen

Miranda van de Laar-Geraedts  

Carsten Bachg

Xander Stelten

Rob Zootjes

 

Gemengd Dubbel 35+ 2e klasse

  Afdeling 26 (klik op link voor indeling / uitslagen)

Klimmen 2

Maddy Hanssen

Loes van der Horst

Brigitte Moonen

Floor van Riel

Frans Franssen

Jos Franssen

Hans Lambers

Marjon Geurten  

 

Gemengd Dubbel 35+ 3e klasse

  Afdeling 55 (klik op link voor indeling / uitslagen)

Klimmen 3

Chantal van Dinteren  

Chantal Frints

Theo Nelissen

John Shotton

Merijn Wetzels 

 


Dinsdag

Dames Dubbel 35+ 2e klasse

  Afdeling 5 (klik op link voor indeling / uitslagen)

3e plaats

Klimmen 1

Marjon Geurten

Yvon Habets

Maddy Hanssen  

Loes van der Horst

Hélène Masseling

Truus Warlich

 

Vrijdag

Dames Dubbel 17+ 4e klasse

  Afdeling 15 (klik op link voor indeling / uitslagen)

KAMPIOEN!

Klimmen 1

Céline Bosschaart  

Stephanie Handrich

Nadine Jadoul

Evelien Pijls

Jenny Ramaekers

Roos Vallentin

 

Gemengd Dubbel 35+ 3e klasse

  Afdeling 24 (klik op link voor indeling / uitslagen)

6e plaats

Klimmen 1

Monique Bachg

Miranda van de Laar  

Carsten Bachg

Xander Stelten

Rob Zootjes

 

Gemengd Dubbel 35+ 3e klasse

  Afdeling 25 (klik op link voor indeling / uitslagen)

3e plaats

Klimmen 2

Marjon Geurten

Maddy Hanssen  

Brigitte Moonen

Frans Franssen

Hans Lambers

 

Gemengd Dubbel 35+ 4e klasse

  Afdeling 20 (klik op link voor indeling / uitslagen)

7e plaats

Klimmen 3

Chantal van Dinteren  

Chantal Frints

Theo Nelissen

John Shotton

Merijn Wetzels

 

 


  Voorzitter

Marjon Geurten

  (043) 850 28 28

  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

  Rob Zootjes

  Jos Pardavi

 

  Competitieleider

Rob Zootjes

  (045) 575 20 24

  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 


Speel je binnenkort mee in een toernooi of ken je iemand die meespeelt, laat het dan even weten via een mail naar
  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
Dan wordt de link naar het toernooi hieronder geplaatst, zodat zijn of haar clubgenoten kunnen volgen of deze Klimmense toernooitijgers succesvol zijn.


GTR Gelaenbaek Open 17+ & 30+ Toernooi (27 augustus t/m 3 september)

GTR

Link

DD5 30+
Miriam Diederen

GD5 30+
Denyse Vincent


 

Canisius 18+/40+ Dubbeltoernooi 2017 LTC Rakets (21 t/m 27 augustus)

LTC Rakets

Link

DD4 40+
Marjon Geurten / Hélène Masseling


Kasteel Cortenbach Toernooi 2017 (14 t/m 20 augustus)

TV Voerendaal

Link

DD5 35+
Anneke Frolichs-Bronkhorst / Marjon Geurten

GD5 35+
Hélène Masseling

GD6 35+
Mark Steinbusch

DD7 35+
Brigitte Moonen
Manon Bouman

GD7 35+
Manon Bouman / Niels Bouman


Aelse Aope (7 t/m 13 augustus)

LTV Elsloo

Link

HD4 25+
Jeroen Pardavi


Toernooi d' Oranje Nassau (31 juli t/m 6 augustus)

TV Oranje Nassau

Link

DD5 45+
Marjon Geurten / Hélène Masseling
Maddy Hanssen

GD5 45+
Denyse Vincent
Marjon Geurten


Van der Valk Aope Zittesje (23 t/m 30 juli)

SLTC

Link

HE**
Rob Grootjans

HE3
Rob Grootjans

HE4
Rob Grootjans


BRZ Tisaco Tennistoernooi (16 t/m 23 juli)

BRZ

Link

GD4 30+
Jeroen Pardavi

GD5 30+
Denyse Vincent


Janssen Kerres Open 2017 NRT** (17 t/m 23 juli)

TC Nieuwenhagen

Link

HE**
Rob Grootjans

HE3
Rob Grootjans

HE4
Rob Grootjans


TC Oirsbeek 2017 25+ / 45+ dubbel-toernooi (10 t/m 16 juli)

TC Oirsbeek

Link

DD5 25+
Marjon Geurten / Hélène Masseling

HD7 25+
Carsten Bachg


Hulsberger QNH Dubbeltoernooi 2017 (3 t/m 9 juli)

TC Hulsberg

Link

DD5 45+
Marjon Geurten

HD6 45+
Marcel van de Laar

DD6 45+
Miranda van de Laar-Geraedts

GD6 45+
Miranda van de Laar-Geraedts / Marcel van de Laar

DD7 25+
Manon Bouman


TV Simpelveld Toernooi (26 juni t/m 2 juli)

TVS

Link

HD5 25+
Ramon Maurer / Harold Wintjens


Nuther Park - Heuts Verzekeringen Toernooi (19 t/m 25 juni)

LTC Nuth

Link

GD4 25+
Jeroen Pardavi

HD5 30+
Marcel van de Laar

DD6 30+
Hélène Masseling

GD6 30+
Miranda van de Laar-Geraedts


Balkon van Limburg (11 t/m 18 juni)

TV Klimmen

Link

GD5 30+ 
Denyse Vincent

HD6 30+
Carsten Bachg

DD6 30+
Miranda van de Laar-Geraedts

GD6 30+
Hélène Masseling

HD6 50+
Jos Gerritsen / René de Meyer

HD7 30+
Niels Bouman / Theo Nelissen
John Shotton / Merijn Wetzels

DD7 30+
Manon Bouman
Chantal van Dinteren / Chantal Frints

GD7 30+
Manon Bouman
Chantal van Dinteren / Theo Nelissen
Chantal Frints / Merijn Wetzels

GD7 50+
Brigitte Moonen / Frans Franssen
Floor van Riel / Jos Franssen


Gebrooker Dubbeltoernooi 2017 (5 t/m 11 juni)

LTC Hoensbroek

Link

DD8
Manon Bouman / Chantal Frints


 

Technische Commissie

  Marjon Geurten
  (043) 850 28 28
  tc@tvklimmen.nl

 

  Rob Zootjes
  Jos Pardavi

Competitieleiding

  Rob Zootjes
  (045) 575 20 24
  tc@tvklimmen.nl